O firmie

Początki naszej firmy sięgają roku 1997 w którym podpisaliśmy umowę dealerską z General Motors Poland Sp. z o.o. dotycząca sprzedaży i obsługi samochodów marki Opel. Pod nazwą Autoserwis Mazowsze Sp. z o.o. działamy od 1999 roku, natomiast od czerwca 2013 roku nazywamy się Auto Forum 2. Obecnie firma zajmuje się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjna, pojazdów następujących marek: Fiat i Alfa Romeo, Mercedes-Benz, Skoda.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowymdostosowanym do potrzeb i wymagań klientów wymienionychmarek, jak i zapewniającym najwyższy standard obsługiserwisowej zgodny z wymogami importera każdej z marek. W trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów zabezpieczamy wykwalifikowaną kadrę pracowników zarówno sprzedaży jak i obsługi serwisowej.

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez importerów dla poszczególnych marek jak i dysponują bogatą wiedzą popartą doświadczeniem zdobywanym przez lata współpracy z Oplem. Obecnie od września 2011 rozpoczęliśmy współpracę wzakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów markiSkoda. Spełniamy wymagania importera Volkswagen Group Polska w pełnym zakresie.

Dysponujemy najnowszymurządzeniem do pomiaru geometrii firmy Hunter 3D HS200-CM1E z oprogramowaniem fabrycznym dla pojazdów koncernuVW, Audi, Seat i Skoda. Posiadamy także certyfikat serwisuautoryzowanego instalacji gazowych Landi Renzoakceptowanych przez Volkwagen Group Polska. Jakoautoryzowany dealer marki Skoda oferujemy pełną gamę pojazdów Skoda i kompleksowąobsługę serwisową, jak również sprzedaż części i akcesoriów Skoda. Nasi pracownicyuczestniczą w koncernowym systemie szkoleń zdobywając certyfikaty uprawniające do obsługiserwisowej pojazdów Skoda. Kompetentny i przeszkolony personel jest gwarantem wysokiejjakości świadczonych usług. Firma uczestniczy w programie obsługi SPF dla operatorów flotowych uczestniczących wprogramie.

Nasz salon oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży samochodów Škoda.

Dokonujemy również okresowych przeglądów samochodów, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych oraz oferujemy oryginalne części i akcesoria Škoda. Najwyższą jakość naszych usług zapewnia ścisła współpraca z producentem, który przekazuje bieżące wytyczne dotyczące napraw, użytkowania samochodu i nowych ofert.

Wykwalifikowani pracownicy salonu są gotowi sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

NASZ ODDZIAŁ

Auto Forum 2

Auto Forum 2

Nowe Gulczewo,

ul. Skrzetuskiego 11,

09-410 Płock

Dane kontaktowe:

SALON:

Telefon:24 367 40 43

Email: salon.skoda@autoforum.pl


SERWIS:

Telefon:24 369 42 72

Email: serwis.skoda@autoforum.pl

Auto Forum 2 Nowe Gulczewo, ul. Skrzetuskiego 11, 09-410 Płock